DKK dla dorosłych

       Czerwcowe DKK dla dorosłych za nami. 

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

       Przedstawiamy wam Franka i Dawida, Super Braci, którzy zapisali się do naszej biblioteki i odebrali Wyprawkę Czytelniczą, a w niej książkę "Pierwsze czytanki dla..." oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania naklejek. Serdeczne gratulacje!

Spotkanie DKK dla dorosłych

      Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w środę, 22 czerwca 2022 r., o godzinie 15.00

"Zaplątany w sieci" - spektakl poruszający problem uzależnienia od Internetu i nośników informacji

      2 czerwca 2022 r. Biblioteka u Kazimierza gościła aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa, którzy wystawili spektakl poruszający problem uzależnienia od Internetu i nośników informacji pt. „Zaplątany w sieci”. Uczestnikami spotkania byli uczniowie kl. IV- VI ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Modliborzycach wraz z nauczycielami.

Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz 2022

       Już niebawem wakacje!! Dlatego mamy dla Was odjazdową propozycję na ich rozpoczęcie! Serdecznie zapraszamy na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz! Niech Was nie zmyli nazwa – to nie jest rajd tylko dla bibliotekarzy. To rajd dla każdego lubiącego rowery i/lub książki.

29 maja - Dzień Działacza Kultury

       Dziś święto wszystkich zaangażowanych w prace na rzecz krzewienia kultury i tradycji. Z tej okazji składamy wszystkim pracownikiem instytucji kultury najlepsze życzenia.

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

       Gratulacje dla Super Czytelniczki NIKOLI, która na swojej Karcie Małego Czytelnika, uzbierała komplet 10 naklejek i odebrała, po raz 4 już!, Dyplom Małego Czytelnika w ramach akcji “Mała Książka – Wielki Człowiek”. Raz jeszcze gratulujemy!

Wizyta przedszkolaków

          26 maja 2022 r. odwiedziły nas przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach.