Od trzeciego roczku bez książki ani kroczku, czyli maluch w bibliotece

      20 minut dziennie, codziennie. Tyle eksperci zalecają czytać dzieciom.

„"Czy to bajka, czy nie bajka..." - w literackim świecie Marii Konopnickiej” lekcja biblioteczna

      W ramach obchodów tegorocznego Tygodnia Bibliotek, 13 maja 2022 r., odwiedzili nas uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Stojeszynie Pierwszym wraz z wychowawczyniami: Dorotą Żurawicz, Grażyną Orzeł oraz Martą Michną.

Wizyta w bibliotece i lekcja biblioteczna o M. Konopnickiej

      W naszej bibliotece tegoroczny Tydzień Bibliotek nieco się wydłużył…
      18 maja 2022 r. z wizytą do modliborskiej książnicy przyjechali uczniowie klas II z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Zamoyskiego w Janowie Lubelskim wraz z wychowawczyniami: Teresą Maiło i Anną Żytko oraz opiekunami: Anną Dziadurą i Emilią Kurzyną.

 „W zdrowym ciele zdrowy duch”, cz.II

         Drugi, i ostatni już, dzień XII Małego Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków za nami. Dzisiaj swoje umiejętności recytatorskie prezentowały 5 i 6-latki.

Spotkanie z książką w przedszkolu

      Po długiej przerwie powróciłyśmy do akcji „Spotkań z książką w przedszkolu”. 17 maja 2022 r. odwiedziłyśmy Samorządowe Przedszkole w Modliborzycach by spotkać się z przedszkolakami i poczytać im książki.

 XII Mały Konkurs Recytatorski  dla przedszkolaków  pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch"

       Za nami pierwszy dzień XII Małego Konkursu Recytatorskiego dla przedszkolaków. Dzisiaj swoje umiejętności recytatorskie prezentowały: Maluchy, Grupa 4-latków i Grupa 5-latków z Samorządowego Przedszkola w Modliborzycach. 

Drodzy Czytelnicy! W związku z naszą wizytą w Samorządowym Przedszkolu w Modliborzycach 17 maja 2022r.(wtorek)  biblioteka będzie czynna od godziny 12.00! Za utrudnienia przepraszamy!

Drodzy Czytelnicy!
W związku z naszą wizytą w Samorządowym Przedszkolu w Modliborzycach 17 maja 2022r.(wtorek) biblioteka będzie czynna od godziny 12.00!
Za utrudnienia przepraszamy!

Biblioteka – świat w jednym miejscu

       Obchodzony 8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek rozpoczął OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK, który potrwa do 15 maja.